Kurumsal Yemek Hizmetleri

BİLGİ TALEP FORMU

0(530) 500 60 87
  • Besler Catering'in Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Adana'nın en iyi catering firmalarından biri olan Besler Yemekçilik, yerinde üretim yemek yaparak enfes Besler lezzetlerini tat kaybı yaşanmadan müşterilerine sunuyor. Talep üzerine firmanın kendi tesislerinde vakit kaybı yaşamadan hijyen ve sağlık kurallarına uygun teknolojik donanımlarla güçlendirdiği mutfaklarda uzman ekibiyle hizmet veren Besler, müşterilerine sağlıklı ve lezzetli çözümler sağlıyor.

Taşımalı Yemek Hizmeti

Besler Catering olarak modern mutfağımızda, gıda mühendislerimizin denetiminde, usta aşçılarımızın ellerinde lezzet bulan menülerimizle müşterilerimize taşımalı yemek hizmeti veriyoruz. Düğünden cenazeye, iş toplantısından her türlü organizasyona programlarınız için hazırladığımız Besler lezzetlerini termobox kaplarda, epoksi materyal kaplanmış son model araçlarla hızlı bir şekilde sizlere ulaştırarak lezzet kaybının önüne geçiyoruz.

Alanında uzman ekibi ile Profesyonel Catering Hizmetleri

Catering hizmeti; siz değerli müşterilerimizin kurum, kuruluş, işletme, organizasyon ve etkinlikleri için en sağlıklı gıdalarla en güzel lezzetleri aynı tatla sunabilme işidir. Besler Hazır Yemek ve Catering Hizmetleri olarak biz de Catering işini hem tat hem de sunumdaki farkımızla sanata dönüştürüyoruz. Sizlerin her türlü etkinliğinde sofra veya ikramlıklarınızı bir yemekten çok ziyafete ve unutulmaz anılara çeviriyoruz. Çünkü biz yaptığımız işi sevgiyle ve profesyonellikle yapıyoruz. Her kurum ve her etkinlikte ilk günkü heyecanla ama yılların verdiği tecrübe ile sofralarınızı lezzetlendirmeye devam ediyoruz.

NEDEN BESLER CATERING?

"Bazı Referanslarımız"

Alanında başarılı birçok firmaya brunchtan akşam yemeğine, öğle yemeğinden kumanya hizmetine kadar düzenledikleri her türlü organizasyonda ve pek çok alanda en güzel ve özel lezzetlerimizle hizmet veriyoruz. Besler Hazır Yemek ve Catering Hizmeti olarak, çözüm ortaklığı yaptığımız kurumsal firmaları aşağıda görebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Besler Catering Yeri KonumuLevent Mahallesi 1804. Sokak No: 17/A Yüreğir/ADANA
Besler Catering Telefon0 (322) 346 19 23
Besler Catering Telefon0 (322) 346 32 38
Besler Catering Telefon0 (530) 500 60 87
Besler Catering Mailbesler@beslercatering.com.tr