Anasayfa Medya Haberler Besler Catering Lezzetleri, Son Model ve Donanımda Araçlarla Müşteriye Ulaşıyor
Besler Catering Lezzetleri, Son Model ve Donanımda Araçlarla Müşteriye Ulaşıyor

Besler Catering Menüleri, Gıda Mühendisi Denetiminde Lezzetlenir

Besler Catering, usta aşçıların elinden çıkan sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemeklerini son model termobox sistemli araç filosu ile müşterilerine hızlı ve zamanlı bir şekilde ulaştırıyor.

Adana’da hazır yemek sektörünün önde gelen firmalarından olan Besler Catering, bir yandan lezzetlerini çeşitlendirip artırırken diğer yandan teknik altyapısını yenileyip güçlendiriyor. Hijyenik üretim koşullarında deneyimli aşçıların ellerinde lezzetlenen menüler ile müşteri memnuniyetini esas alan Besler Catering, araç altyapısını da geliştirerek lezzetlerini tat kaybını önleyerek sağlıklı, güvenli ve hızlı bir şekilde müşterilerine ulaştırıyor. Yemek sevkiyatını gıda maddeleri taşıma hizmetleri standardı TS 13075’e uygun şartlarda gerçekleştiren Besler Catering, araç filosunu belli aralıklarla yeniliyor. Her yenilemede araçların zemin, yan ve üst kısımlarının tamamını mikropların barınması ve üremesini engelleyen hijyenikepoksi materyal ile kaplatan Besler, yemek taşınan alanın hijyenik kalmasını ve kolay temizlenebilir hale gelmesini sağlıyor.

Termobox sistemli araç filosu ile müşterilerine hizmet veren Besler Catering, bakteri gelişimini önleyen, koku ve görünümü bozmayan, ısıyı koruyan termoboxlar içerisinde, paslanmaz çelik kaplı dezenfeksiyonlu ve özel bölmeli araçlarla hızlı ve kaliteli bir anlayışla lezzetlerini müşterilerine ulaştırıyor.

Hijyenikepoksi Kaplama Nedir?

Hijyenikepoksi kaplama, kimyasal maddelere, suya, aside ve her türlü sürtünmeye, aşınmaya dayanıklı bir yüzey kaplama malzemesidir. Hastanelerde, ameliyathanelerde, mutfaklarda, yemekhanelerde, entegre et tesislerinde, depolamalarda, üretim yapılan her alanda mikroorganizmalardan uzak hijyen gerektiren yerlerde kullanılmaktadır. Bakteri barındırmaz ve rahatlıkla dezenfekte edilebilmektedir. Temizlenmesi, bakımı hem pratik hem de kolaydır.

Isı farklılıklarının değişkenlik gösterdiği kapalı alanlarda zeminde kullanılan kaplama ortama gaz salınımı veya koku gibi zararlı kimyasallar yayabilir. Hâlbuki hijyenikepoksi materyal ile kaplanan araçlarda hiçbir olumsuzluk söz konusu olamaz. Çünkü epoksi reçineler kürünü aldıktan sonra ortama gaz salınımı veya kötü koku gibi zararlı kimyasallar yaymaz. Aksine steril bir ortam oluşturur.