Anasayfa Kurumsal HAKKIMIZDA

Besler Catering Hakkında

Besler Catering Firması Hakkında

Mısır’da, binlerce yıl önce dil öğretilmeyen çocukların arasında yapılan bir deneyde çocukların söylediği ilk şey ‘EKMEK’ kelimesi olur. Böylece derler ki; insanların konuşmaya başladıklarında kullandıkları ilk kelime ‘EKMEK’tir. Çünkü yemek bir temel yaşam gereğidir. Önceleri yaşamak için insanlar yemek yemişlerdir. Ama günümüzde biliyoruz ki sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için gereken şey temiz, kaliteli ve sağlıklı yiyecekler tüketmek. Bu nedenle yemek ciddi bir iştir ve bunun bilincinde çalışmak gerektirir.

Besler Catering ve Yemek Hizmeti bu düşüncelerle girdiği yemek sektöründeki belli başlı firmalarından biri olmasının hikâyesi 18 Kasım 2000 tarihinde genç ve idealist iki arkadaşın birlikte çalışması ile başladı. Ziraat Mühendisi Taner Tekin ve Gıda Mühendisi İbrahim Dölek, hazır yemek ve catering alanında kaliteli yemek hizmeti anlayışıyla bir araya gelerek markanın temelini attılar. İlk zamanlar Kambeton Firması ile üretime başlayan Besler Hazır Yemek ve Catering daha sonra sektörde markalaşmaya başlaması üzerine ilerleyen yıllarda müşterilerin Besler kalitesine ve lezzetlerine gösterdikleri yoğun ilgiyle birlikte ön plana çıkarak 2004 yılında daha geniş bir müşteri yelpazesine hizmet verebilmek adına sektördeki faaliyetlerini genişletme kararı almıştır. 5 yıl boyunca Kambeton’la birlikte yerinde üretim yapan Besler Catering, 2005 yılında mevcut hizmet yerini satın almış ve sektörde bilinen bir marka olarak kaliteden ödün vermeden çalışmalarını büyüterek devam etmiştir. Mevcut tesisin her türlü alt yapısını yenileyen Besler Catering, daha yüksek kapasitede modern bir mutfakla yemek sektörüne yeni bir soluk kazandırmayı amaçlamıştır. Yeni fabrika ile faaliyete geçildikten sonra taşımalı sistemi hizmetlerine ekleyen Besler Catering, artan talepler karşısında farklı yerlerde de her zaman düstur edindikleri kaliteli, hijyenik ve lezzetli yemek anlayışı ile yerinde üretim hizmeti vererek daha çok firmaya ulaşmayı hedeflemiştir. Her zaman sundukları ürünlerin lezzetini ön plana çıkaran Besler Catering ikram kalitesi ile farkını sektöre kanıtlamıştır. Besler Catering, bugün 5 bini aşkın kişiye hizmet vermektedir. Zaman içinde araç filosunu genişletmiş, son teknoloji ve modern olarak dizayn edilmiş 15 araçlık filosu ile Osmaniye’den Mersin’e kadar olan bölgede tüm müşterilerine en lezzetli ve kaliteli yemeği en hızlı şekilde ulaştırma hedefine erişmiştir. Uzman bir ekiple çalışan Besler Catering, konularında deneyimli 5 gıda mühendisinin koordinesinde usta aşçılar ile enfes lezzetler üretmeye devam etmektedir. Besler Catering, bölgedeki lider konumuna yakışır şekilde Adana’nın en önemli kurumsal firmalarına hizmet vermektedir. Besler Catering yemek konusunun ciddiyetine yakışır şekilde hizmet verme anlayışına sahiptir.

Temel ilkemiz; lezzetin ön plana çıktığı ama aynı zamanda sağlıklı, besleyici, kişinin yaptığı işe uygun kalori hesaplamalarına sahip, malzemesinin kalitesinden ödün vermeyen yemeklerle ulaştığımız tüm müşterilere uygun ve kaliteli hizmet vermektir. Kaliteyi ön plana alırken aynı zamanda bütçeyi zorlamayacak önlemleri almak ve üst düzey kaliteyi en uygun bütçe ile sunmanın yollarını oluşturmak hedeflenmektedir. Besler Catering, sektördeki kaliteden ödün vermeyen ve lezzeti ön plana alan ekonomik çözümleri ile istikrarlı büyümesine devam etmektedir. Besler Catering firmasının sektördeki beklentisi şimdiye kadar marka olarak yarattıkları güvenilir, kaliteli, sağlıklı ve ekonomik hizmetleri ile daha çok firmaya ulaşmak ve gelişmeye devam etmektir.

Besler Catering olarak birinci öncelik her zaman sağlıklı, kaliteli, hijyenik ve lezzetli ürünlerle müşteri memnuniyetidir. Besler Catering; Adana, Ceyhan, Kadirli, Kozan, Osmaniye, Dörtyol, İskenderun, Tarsus ve Mersin hattında ev yemeği tadında ve kalitesinde lezzetleri ile yerinde ve taşımalı yemek hizmeti vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

Besler Catering olarak hedef tüm müşterilerin sadece karnının doyduğu değil sağlıklı, besleyici ve lezzetli yemeklerle beslendiği bir sistem kurmaktır. Aynı annelerimizin gösterdiği özen ve dikkatle hazırlanan doyurucu porsiyonlara sahip sağlıklı ve besleyici ürünlerle tüm müşterilerinin daha kaliteli ve sağlıklı bir hayata merhaba demeleri için çalışmaya devam eden firma aldığı güzel geri dönüşlerin gururunu yaşamaktadır.