Anasayfa Medya Haberler Besler Catering lezzetleri BİM Sofrasında!
Besler Catering lezzetleri BİM Sofrasında!

Besler Catering lezzetleri BİM Sofrasında!

Besler Catering, taşımalı yemek ve toplu yemek sektöründe Doğu Akdeniz ve Çukurova Bölgesinde lider olmayı sürdürüyor. Kaliteli malzemeler, usta şefler, sağlıklı ve lezzetli besinlerle anılan Besler Catering, kendisi gibi alanlarında lider olan birçok şirkete hizmet veriyor. Geçtiğimiz günlerde bunlara bir yenisini ekleyen Besler, BİM çalışanlarının da sofrasındaki yerini aldı.

En kaliteli malzemeleri kullanmak, en profesyonel şeflerle ve gıda mühendisleriyle çalışmak, organizasyon becerisi ve her müşterisine aynı lezzet ve sıcaklıkta yemek sunabilmesi gibi özellikleriyle en başarılı firmaların birinci tercihi Besler Catering olmaya devam ediyor.

Pandemi sürecinde sokağa çıkma yasaklarında, tam kapanma günlerinde verdiği hizmetlerle göz dolduran BİM çalışanları da artık Besler lezzetleriyle tanışacak.

Hilton SA, BİM, A 101, Kambeton, Çay Çiftlik, Gizerler Otomotiv gibi çok sayıda köklü ve başarılı şirkete hazır yemekçilik hizmeti veren Besler Catering uzun yıllardır kaliteden, lezzetten ve uygun fiyattan ödün vermeden hayatına devam ediyor.

Soframız her gün biraz daha genişlerken, Besler Catering’i zirveye ulaştıran bütün çalışanlarımıza ve soframızda ağırladığımız her müşterimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz.

Sizler de Besler Catering’in hizmetleri hakkında fikir almak isterseniz linkine tıklayabilirsiniz.