Anasayfa Medya Haberler Besler Catering Taşımalı Yemek Hizmeti Kalitesiyle Fark Yaratmaya Devam Ediyor!
Besler Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

Besler Catering Taşımalı Yemek Hizmeti Kalitesiyle Fark Yaratmaya Devam Ediyor!

Taşımalı yemek servisleri, ülkemizde ve dünyada catering sektörünün en önemli ve zorlu hizmet kalemlerinin başında geliyor.

Taşımalı yemek hizmeti, basit tanımıyla: adına merkez mutfakta denilen, toplu yemek üretimi yapılan fabrika veya tesiste ürünlerin hazırlanması ve hazırlanan ürünlerin tüketici firmanın yemekhanesine taşınıp orada servis edilmesidir.

Ülkemizde catering sektöründe tartışmasız şekilde önemli bir rol oynayan taşımalı yemek servisleri, avantajlarının yanında çokça zorluğu da içinde barındıran ve büyük özen, titizlik isteyen bir hizmet türü.

Taşımalı Yemek Hizmetinin Tüketiciler Açısından Avantajları

Toplu yemek üretimi sanılanın aksine çok zor bir iştir. Yemeklerin lezzeti, kalitesi, hijyeni ve bilimsel olarak hesaplanan kalori değerleri gibi çok sayıda bileşeni bulunan, komplike bir iştir. Bu yüzden çalışanlarına yemek hizmeti vermek isteyen birçok firma bu hizmeti bizzat kendisi karşılamak yerine “Taşımalı Yemek Hizmeti”nden faydalanma yoluna giderler. Yemekhanelerinde yemek kokusu istemeyen, bu konuyla ilgili insan kaynağı ayıramayan ve çalışanlarına en kaliteli yemekleri sunmak isteyen birçok işletme taşımalı yemek hizmeti alıyor. Bu sayede hem bir mutfak düzenlemedikleri için alan tasarrufunda bulunuyor, hem de bu iş için ekstra personel çalıştırmaktan da kurtulmuş oluyorlar.

Ülkemizde son derece popüler olan taşımalı yemek sistemi ile on kişiye de on bin kişiye de yemek hizmeti sunmak mümkün.

Taşımalı Yemek Hizmetinin Zorlukları

Elbette ki toplu yemek üretimi yüksek düzeyde bilgi, tecrübe ve ciddiyet gerektiren zorlu bir iş. Binlerce insana aynı anda yemek sunmak ancak bilgi, yetenek, organizasyon becerisi ve ciddi planlamalarla mümkün olabilir.

Taşımalı Yemek Sistemlerinin tek zorluğu da yemeklerin üretim aşaması değildir. Bunun yanı sıra taşıma zorluğu da mevcuttur. Taşıma işi çok iyi planlama ve koordinasyon gerektiren bir operasyondur.

Merkezi mutfakta hazırlanan yemeklerin herhangi bir lezzet ve ısı kaybetmeden, kalitesinden taviz vermeden bütün müşterilere aynı anda ulaşması son derece önemlidir. Yemekler hedeflenen yemekhaneye olması gereken zamanda ve olması gereken şekilde ulaşmalı ve müşteri memnuniyeti maksimum seviyede tutulmalıdır. Bu örneklerden de anlaşılacağı üzere taşımalı yemek hizmeti almak isteyen işletmeler, seçimlerini titizlikle yapmalıdır.

Besler Catering’in Fark Yaratan Taşımalı Yemek Hizmeti

Besler Catering modern ve son teknolojiyle donatılmış mutfağında, alanında uzman gıda mühendisleri tarafından denetlenen ve şeflerinin usta ellerinde lezzet bulan menüleriyle müşterilerine uzun zamandır taşımalı yemek hizmetini başarıyla sunuyor. İster düğünlerde ister cenazelerde, iş toplantılarında ve aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonda yanınızda olmayı sürdürüyor.

En kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan Besler Lezzetleri, termobox kaplarda, epoksi materyal kaplanmış son teknoloji ürünü araçlarla sizlere ulaşıyor. Yemekler size ulaştığında ne lezzetinden ne de sıcaklığından bir şey kaybetmemiş oluyor. Yemek hizmetinin sunulduğu her bir kişi için aynı standartta lezzet ve sıcaklık sağlanıyor. Ayrıca kalori hesaplamasında bilimsel kriterleri ve taşımalı yemek hizmetinin sunulduğu insanları yaptıkları işler hesaba katılarak, verilen hizmetin kusursuz olması sağlanıyor.

Sizler de Besler Catering’in taşımalı yemek hizmetiyle tanışmakta ve büyük lezzet ailemizdeki yerinizi almakta geç kalmayın.

Besler Catering hizmetleri, hazır yemek sektörü ile ilgili gelişme ve haber ile en leziz yemek tarifleri için beslercatering.com.tr internet adresini ziyaret edebilirsiniz.