Anasayfa Medya Haberler Lezzet Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor
Lezzet Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor

Lezzet Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor

Kaliteden ve lezzetten ödün vermeyen Besler Catering, kendisini tercih edenleri mutlu etmeye ve bu mutluluğu yaymaya devam ediyor. Alanında öncü birçok şirketle çalışan Besler Catering’in lezzet ailesine iki büyük firma daha dahil oldu. Meltem Kimya ve Ertar Kimya’nın da katılmasıyla birlikte Besler’in sağlıklı, kaliteli ve lezzetli yemeklerini tercih eden büyük kurumların sayısı 41’e yükseldi.

Yeni Referanslarımız

Ertar Kimya

Ertar Kimya, dünyada tarım ve ekoloji alanındaki bütün gelişmeleri yakından takip eden ve sürdürülebilir tarımı destekleyerek dünyada açlığın sonlanması için yatırım yapan bir firma. Alanında başarılı yatırımlarla büyürken, insan ve çevre sağlığından ödün vermeyen Ertar Kimya aynı zamanda çevre ve insana verdiği bu önemle de dikkat çekiyor. 2004 yılından bu yana Türkiye’de tarımın kalbi olan bereketli Çukurova topraklarında üretmeye devam eden Ertar Kimya artık Besler Catering sofrasının bir üyesi.

Meltem Kimya

Meltem Kimya ise dünya hızla sanayileşirken ve tüketim hızı durdurulamaz şekilde artarken, dünyamızda yer alan kısıtlı kaynakların mümkün olan en verimli şekilde kullanılmasını hedeflemekte. Üretimlerini yaparken geri dönüşümün çevre ve gelecek nesiller için önemini göz ardı etmeyen Meltem Kimya, alanında öncü dev bir şirket. Ülke ekonomisine sürdürülebilir katma değer yaratan Meltem Kimya da artık ailemizin bir parçası.

Besler Catering Neden Bu Kadar Hızlı Büyüyor?

Catering sektöründe başarıya ulaşabilmek için birçok şeyi aynı anda çok iyi yapmanız gerekir. Besler Catering her gün binlerce insana yemek hazırlıyor ve her bir porsiyonda anne elinden çıkmış gibi lezzetli, temiz ve besleyici olmasına özen gösteriyor. Yemeklerin her müşteriye aynı sıcaklık ve lezzette ulaşmasını önemsiyor. Yemeklerde yer alan kalori değerlerini, müşterinin hizmet verdiği iş kolunun ihtiyaçlarına göre bilimsel olarak belirliyor. Ve piyasa koşullarına göre maksimum kaliteyi, mümkün olan en minimum fiyata sunuyor. Tüm bunlar Besler Catering sofrasının her gün daha da büyümesine, lezzet ailemizin daha da genişlemesine yol açıyor. Hepsi alanında öncü olan birçok müşterimizle birlikte büyüyor, onlara her gün sağlıklı, kaliteli ve lezzetli yemekler sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

2000 yılından itibaren Besler Kurumsal Yemek Hizmetleri, bu kriterleri yılın her günü, binlerce müşterisi için aynı kalitede sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Yemek üretiminin teknolojik altyapısını standart hale getirip, bu seviyeyi her şekilde koruyan Besler Catering, hizmet kalitesini arttıracak yeni yatırımları ve hamleleri hayata geçirmekten de vazgeçmiyor.