Anasayfa Medya Haberler Profesyonel Yemek Hizmeti - Neden Besler?
Profesyonel Yemek Hizmeti - Neden Besler?

Profesyonel Yemek Hizmeti - Neden Besler?

Besler Catering, usta aşçılarının elinden çıkan anne yemeği lezzetinde menüleriyle Adana’da toplu yemek sektörüne yön veriyor.

Toplu yemek, brunch ve her türlü organizasyon ve davet için profesyonel yemek hizmeti veren Besler Yemekçilik, ev yemeği tadında en kaliteli ve lezzetli yemekleri Mersin’den Osmaniye’ye kadar aynı standartlarda müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırıyor. Her gün binlerce kişiye aynı kalitede ve özellikte menüler sunan Besler, gıda mühendisleri denetiminde usta aşçıların elinden çıkan lezzetleriyle sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyor.

Hizmet kalitesini yetişmiş ve tüm eğitimlere sahip yeterli işgücü, kaliteli ve sağlıklı malzeme, donanımlı ve teknolojik olarak sağlam tesis ve sürekli araştıran, gelişime açık bir şirket politikası ile oluşturan Besler Catering, istihdam ettiği birbirinden bağımsız görev ve sorumluluk alanlarına sahip çok sayıda Gıda Mühendisi ve her biri işinin ehli aşçılardan oluşan geniş kadrosu ile kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemek hizmetini garanti ediyor.

Kalite Kontrol Yapılmadan Stoklara Mal Kabul Edilmiyor

Üretimde ve sevkiyatta kullandığı tüm hammaddeleri güvenilir ve marka değeri yüksek kaynaklardan temin eden Besler, kontrollerini yapmadan stoklarına kabul etmiyor.

Son teknolojik altyapıyı kullanarak yemek üretimini standart hale getiren Besler, bu seviyeyi koruyup geliştirmek için tüm yenilik ve yatırımlara açık bir şekilde hizmet veriyor.

Hijyen ve Temizlik Vazgeçilmezimiz

Hijyen ve temizlik konusunda azami hassas olan Besler Yemekçilik, hizmetlerini 7/24 aktif hale getirebilmek için elektrik ve su altyapısını da yeniledi.

Besler’in alanında uzman gıda mühendisleri, gıda maddelerinin temininden servisine kadar her aşamasını denetlerken, yemek sevkiyatında kullanılan araç filosu da belirli aralıklarla yenileniyor.