Anasayfa Medya Haberler Besler Catering, Son Sistem Üretim Tesisi ile Gıda Güvenliğini Sağlıyor
Besler Catering, Son Sistem Üretim Tesisi ile Gıda Güvenliğini Sağlıyor

Besler Catering, Son Sistem Üretim Tesisi ile Gıda Güvenliğini Sağlıyor

Besler Catering, son model makina teçhizatıyla donattığı üretim tesislerinde en lezzetli menülerle müşterilerine hizmet veriyor.

Adana’da catering firmaları arasında yer alan Besler Catering, üretim tesislerini son model makina teçhizatıyla yenileyerek olağanüstü hijyenik bir ortam oluşturdu. Sağlıklı, lezzetli ve besleyici yemekler ortaya çıkarıp bunu müşterilere sunmayı bir tutku olarak kabul eden firma, hijyenik altyapısını güçlendirmek için tesislerini son model ekipmanlarla destekledi. Gıda zinciri içerisinde üreticiden başlayıp catering hizmetine kadar tüm bileşenleri gıda güvenliği sistemi kapsamında ele alan Besler, HACCP, BRC, IFS, EFSIS gibi standartlara uygun sistemler ile ürün güvenliğini sağladı.

Sağlıklı ve lezzetli yemeğe verdikleri değerin altında insan sağlığına verilen önemin yattığını ifade eden Besler Catering ortaklarından İbrahim Dölek, “Kaliteli, sağlıklı ve lezzetli gıda malzemelerin işinin ehli aşçılarımızın elinde nefis lezzetlere dönüşmesinde üretim tesisimizin altyapısı da önemli bir etken. Besler Catering olarak en hijyenik ortamda, son teknoloji araç ve gereçlerle tadına doyum olmaz lezzetler ortaya çıkararak müşterilerimizin damak zevkinize sunuyoruz.” dedi.

‘Geleneksel Lezzetleri Sağlıklı Üretimle Buluşturduk’

Tüm teknolojik gelişimleri takip ederek geleneksel lezzetleri sağlıklı üretimle buluşturduklarına vurgu yapan Dölek, “Sağlıklı yemeği tarladan çatala bir bozulmaması gereken bir zincir olarak görüyoruz. Sağlıklı ve lezzetli yemek üretmede ve bu süreçte sürekliliği sağlamada işin sırrı sabırlı ve güvenilir olmakta yatıyor.” ifadelerini kullandı.

Besler Catering olarak üretim altyapısını geliştirip daha hijyenik bir ortam sağlamak için tesisi baştan sona yenilediklerini yineleyen Dölek, “Yemek hazırlama, pişirme, soğutma alanları, bulaşıkhane, soğuk hava depoları, donmuş muhafaza odaları, erzak depoları, yıkama makinesi ve küvetleri, kesme, soyma, doğrama ve dilme makineleri, karıştırma makinesi, yoğurma makinesi, ocaklar, kuzine, fırın, ızgara, döner ocakları, fritöz, pişirme kazanları, devrilebilir kazan ve tavalar gibi bütün makina ve malzeme altyapımız yenilendi. ISO, HACCP, Gıda Güvenliği, TSE ve kalite yönetim sistemleri doğrultusunda teknik altyapımız son sistem hale geldi.” diye konuştu.

Besler lezzetlerinin gıda mühendisleri tarafından vitamin, mineral, protein ve kalori gibi tüm bileşimleri hesaplanarak usta aşçılar tarafından hazırlandığını ifade eden Dölek, ideal hale gelen nefis menülerin son teknoloji araçlarla müşterilere ulaştırıldığını sözlerine ekledi.