Anasayfa Medya Haberler Tabldot Yemek Nedir? Adana Tabldot Yemek Firmaları…
Tabldot Yemek Nedir? Adana Tabldot Yemek Firmaları…

Tabldot Yemek Nedir? Adana Tabldot Yemek Firmaları…

Tabldot, Fransızca kökenli bir sözcüktür ve kelime anlamı “misafir odası” dır. Türkçedeki “Misafir umduğunu değil bulduğunu yer” atasözündeki gibi ‘Seçmesiz Yemek’ anlamına gelmektedir. Tabldot yemek sistemi hem personel yemeklerinde, hem restoranlarda hem de otellerde kullanılabilen, uygun maliyetli ve son derece yaygın bir yemek modelidir. Besler Catering Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye bölgelerinde Tabldot Yemek hizmetinde zirvede yer alıyor. Çeşit zenginliği, günlük alınması gereken kalori ihtiyacı, kaliteli malzeme, hijyen, lezzet, ve uygun fiyat kriterleri gözetilerek sunduğu tabldot yemek hizmetiyle sofralara lezzet katan Besler Catering, Adana Tabldot Yemek denince akla gelen ilk isim.

Neden Tabldot Yemek?

Tabldot Yemek sisteminin en büyük avantajı, personellerine yemek hizmeti vermek isteyen işletme için en uygun maliyeti çıkartmasıdır. Hem lezzetli, hem kaliteli hem de alınması gereken kalori miktarlarına dikkat edilen bir tabldot yemek hizmeti, çalışanları da işletmeyi de mutlu edecektir. En az 4 çeşit yemek barındıran, sağlık, lezzet, kaliteli malzeme ve uygun fiyatın kesişme noktası olan Besler Catering sizin yanınızda…

Tabldot Yemek Çeşitleri Nelerdir?

Tabldot Yemek Hizmeti sağlayan Besler Catering, aylık yemek menülerini hazırlarken, çorbadan ana yemeğe, tatlıdan salataya kadar her gün birbirlerini tamamlayıcı yemekleri müşterilerine sunmayı amaçlar. Bir insanın alması gereken protein, karbonhidrat miktarlarını gözeten, et, tavuk, bakliyat, sebze ve tatlı dengesini sağlayan menülerimizle bütün müşterilerimizi mutlu ediyoruz.

Tabldot Yemek Hizmeti Kaç Çeşittir?

Catering firmalarının müşterileri için sunduğu tabldot yemek hizmetlerini 4 ana başlıkta değerlendirmek mümkün. Bunlar:

  • Taşımalı Yemek Hizmetleri
  • Yerinde Üretim Yemek Hizmetleri
  • Organizasyon İle Yemek Hizmetleri
  • Paket Yemek ve Sandviç Hizmetleri

Sıraladığımız bu dört farklı tabldot yemek hizmeti müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine göre şekillenir. Yemek hizmeti almak isteyen işletmenin personel sayısı fazla ise ve yemek üretimi için gerekli alan, ekipman mevcutsa yerinde üretim yemek hizmeti tercih edilir. Ancak Besler Catering 4 şehirde aynı anda çok sayıda müşteriye aynı ısı ve lezzette taşımalı yemek hizmeti verebilecek organizasyon kabiliyetine sahiptir. Bu yüzden hem alandan hem de maliyetten tasarruf etmek isteyen işletmeler Besler Catering’in taşımalı yemek hizmetini tercih ediyorlar.

Tabldot Yemek Hizmetinden Kimler Faydalanır?

Fabrikalar, işletmeler, okullar, hastaneler vb. alanlarda faaliyet gösteren kurumlar tabldot yemek hizmetinden faydalanırlar. Hem kaliteli hem de düşük maliyetli yemek hizmeti almak için tabldot yemek ideal bir seçimdir.

Siz de Besler Catering’in enfes lezzetlerle dolu sofrasında yerinizi almakta geç kalmayın.