Anasayfa Medya Haberler Besler Catering, Pandemide Cenaze Yemeği Hizmeti ile Acınıza Ortak Oluyor
Besler Catering, Pandemide Cenaze Yemeği Hizmeti ile Acınıza Ortak Oluyor

Besler Catering, Pandemide Cenaze Yemeği Hizmeti ile Acınıza Ortak Oluyor

Besler Catering, pandemi döneminde toplu cenaze yemeklerinde en leziz ve güvenli menüleriyle sizlere en uygun cenaze yemeği fiyatlarıyla hizmet vererek acılarınıza ortak oluyor.

İslam dininde en önemli geleneklerden biri de ölülerin ardından taziye yemeği vermektir. Defnedilen kişinin günahlarının hafifletilmesi ve ölen kişinin hayrına verilen cenaze yemeğinin sağlıklı olması özellikle pandemi döneminde önem arzediyor.

Adana’da hazır yemek sektörünün öncü firmalarından olan Besler Catering, usta aşçıların ellerinde hijyen kurallarına titizlikle uyularak lezzetlendirilen menüleri ile cenazelerinizde sizlere en kaliteli hizmeti veriyor. En sağlıklı gıdalarla oluşturulan lezzetlerini en uygun fiyatlarla cenaze sahiplerinin hizmetine sunan Besler, en zor zamanlarınızda yanınızda olarak hem acılarınızı hafifletiyor hem de büyük bir yükü sırtınızdan alıyor.

Besler Catering, toplu cenaze yemeklerinizde taşımalı yemek hizmeti ile Besler lezzetlerini lezzet kaybı yaşanmadan sıcak bir şekilde sizlere ulaştırıyor. Bunun için Besler Catering’i arayıp cenaze yemeğinizin nerede, saat kaçta hazır olması gerektiğini söylemeniz yeterli. Siz arayıp ister kendi menünüzü ister Besler’in hazır menülerinden birini seçtikten sonra usta aşçılarımız en güvenli ve sağlıklı gıda maddeleriyle lezzetlerini oluşturuyor, özel paketleme sistemi ve araçlarıyla cenaze yemeklerinizi sizlere ulaştırarak acılarınızı hafifletiyor.

Adana’da Besler Catering’in toplu cenaze yemeği hizmetinden faydalanmak için bizleri arayabilir, Besler Catering toplu yemek hizmeti ile ilgili bilgi almak için beslercatering.com.tr/toplu-yemek-hizmeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.