Anasayfa Medya Haberler Besler Catering, Uluslararası Yeterlilikteki Sertifikalarla Hizmet Veriyor
Besler Catering, Uluslararası Yeterlilikteki Sertifikalarla Hizmet Veriyor

Besler Catering, Uluslararası Yeterlilikteki Sertifikalarla Hizmet Veriyor

Adana ve çevre illerde toplu yemek, brunc, kahvaltı ve özel davetler için hazır yemek hizmeti veren Besler Yemekçilik, aldığı sertifikalarla sağlıklı ve kaliteli catering hizmetinin adı oldu.

Yemekçilik konusunda Türkiye’nin en önemli kurumlarının sertifikalarını alan Besler Yemekçilik, enfes yemekleri ile müşterilerini kaliteli ve lezzetli yemekleriyle buluşturuyor. Gıda güvenirliği için her türlü önlemi alan Besler Catering, en leziz yemekleri aynı standartlarda müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Ulusal ve uluslararası alanda gerekli tüm yasal mevzuat ve yönetmeliklere göre gerekli belgeleri almak için her türlü düzenlemeyi yapan Besler Hazır Yemekçilik, catering firmasında olması gereken belgeler olan ISO 22000, ISO 9001, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda Üretim İzni, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, Fırst Quality Certification gibi uluslararası alanda da geçerli tüm belgeler ile güvenli ve sağlıklı gıda üretimini sağlıyor.

Kaliteli ve güvenli gıda noktasında her türlü denetimlerde aldığı başarı belgeleriyle en lezzetli hizmetleri sunan firma, üst düzey hijyenik ortamındaki üretim tesisleri ve usta aşçıları ile kalitesini standart hale getiriyor.