Anasayfa Medya Haberler Besler Üst Düzey Hijyenik Ortamda Yemek Üretiyor
Besler Üst Düzey Hijyenik Ortamda Yemek Üretiyor

Besler Üst Düzey Hijyenik Ortamda Yemek Üretiyor

Besler Catering, insan sağlığının en önemli sermaye olduğu bilinciyle üretim tesislerini yenileyerek üst düzey hijyenik bir ortam oluşturdu.

Adana’da toplu yemek, brunch, kahvaltı ve özel davetler için yerinden ve taşımalı yemek hizmeti veren Besler Yemekçilik, kaliteli ve lezzetli yemeğin her müşterisinin eşit hakkı olduğuna inanarak hizmet veriyor.

Çalışmalarında her zaman sosyal sorumluluk ve çevre bilinciyle hareket eden Besler Catering, hijyenik koşullarda yemek üretimi ile sağlıklı ve kaliteli üretim yaparak yüzde yüz gıda güvenliğini sağlamak suretiyle müşteri beklentilerinin de üstüne çıkan bir hizmet sunmayı hedefliyor. Bu amaçla gıda temininden usta aşçıların elinde lezzet bulmasına, üretim tesislerinden enfes lezzetlerin müşteriye ulaştırılmasına kadar her aşama gıda mühendislerinin denetiminde gerçekleşiyor.

Kendi alanında sektörün önde gelen firmalarıyla çalışan Besler, sağlık, güvenli ve kalite standartlarına uygun hammadde tedariki ile mal kabulde ambalaj ve depolama kriterleri göz önüne alınarak ürünleri teslim alıyor.

Besler Çalışanları, Hijyen Eğitimleri Alıyor

Personele belirli periyotlarda kişisel hijyen, ekipman temizliği, üretim, taşıma ve hizmet standartları ile ilgili hizmet içi eğitimler düzenleyen Besler Catering, sağlık kontrollerini de düzenli bir şekilde yaptırıyor.

Tesiste bulunan her türlü araç ve gerecin hijyenik bakımları düzenli olarak yaptırıp, her türlü araç ve ham maddenin kullanım sürelerini hassasiyetle kontrol eden Besler, kaliteden ödün vermeden en iyi, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli ürünlerle hizmet verme anlayışı ile hizmetlerine devam ediyor.

Besler lezzetlerinden faydalanmak için firmamızı arayıp https://www.beslercatering.com/iletisim linkinden bizlere ulaşabilir, enfes yemek tariflerine ise https://www.beslercatering.com.tr/yemek-tarifleri adresinden ulaşabilirsiniz.