Anasayfa Medya Haberler Besler, Enfes Lezzetler İçin En Taze ve Sağlıklı Gıdayı Tercih Ediyor
Besler, Enfes Lezzetler İçin En Taze ve Sağlıklı Gıdayı Tercih Ediyor

Besler, Enfes Lezzetler İçin En Taze ve Sağlıklı Gıdayı Tercih Ediyor

Besler Catering, üretimde ve sevkiyatta kullandığı tüm hammaddeleri güvenilir ve marka değeri yüksek kaynaklardan temin edip, kontrollerini yaptıktan sonra stoklarına kabul ediyor.

Adana’da firma ve kuruluşlara toplu hazır yemek, brunch, kahvaltı ve özel davetler için catering hizmeti veren Besler Yemekçilik, hizmet ve lezzet kalitesini standart hale getirmek için her türlü gıda teminini gıda mühendisleri bütün kontrolleri yaptıktan sonra yapıyor.

Ürünlerde, TSE Onaylı Malzemeler Kullanılıyor

Enfes lezzetli yemekler elde etmek için en taze, sağlıklı ve güvenilir gıda maddelerin tercih edilmesi gerektiğinin bilinci ile hareket eden Besler Yemekçilik, en taze, en sağlıklı ve en güvenilir malzemeyi tedarik eden firmalarla çalışarak tadı damağınızda kalacak enfes lezzetler üretiyor.

Catering ve ikramları hazırlarken gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve Türk Standartları Enstitüsü’nün onayından geçmiş, en iyi malzemeler kullanan Besler, böylece tat kaybının da önüne geçmiş oluyor.

Besler Yemekçilik lezzetlerinden faydalanmak için firmamızı arayabilir veya http://beslercatering.com.tr/ internet adresinden bizlere ulaşabilir, enfes yemek tariflerine ulaşabilmek için https://www.beslercatering.com.tr/yemek-tarifleri adresini ziyaret edebilirsiniz.