Anasayfa Medya Haberler Besler Catering ile Lezzet Kaybı Olmadan Taşımalı Yemek Hizmeti
Besler Catering ile Lezzet Kaybı Olmadan Taşımalı Yemek Hizmeti

Besler Catering ile Lezzet Kaybı Olmadan Taşımalı Yemek Hizmeti

Besler Catering ve Yemekçilik, alanında usta aşçıların ellerinden çıkan enfes lezzetleri Mersin’den Osmaniye ve İskenderun’a kadar taşımalı sistemle anlaşmalı olduğu firmaların ayaklarına kadar götürüyor. Böylece leziz Besler yemekleri, lezzet kaybı yaşanmadan bütün müşterilere aynı standartlarda sunuluyor.

Adana’da firma ve kuruluşlara yemek, brunch ve organizasyonlarda catering hizmeti veren Besler Yemekçilik’in hijyenik ve güvenli mutfaklarında ürettiği yemekler, teknik ekibin tüm kalite ve kontrolleri yapıp ürün çıkış onayı vermesinin ardından yemek saatleri dikkate alınarak müşterilere sevk ediliyor.

Besler lezzetlerini sıcaklık ve tazeliği koruyan izole edilmiş termobox kaplarla güvenli hale getiren firma, içerisi epoksi materyal ile kaplanmış son model araçlarla hızlı bir şekilde taze, sıcak ve lezzeti bozulmadan firma ve işletmelere ulaştırıyor.

Termobox ile en fazla saatte 1-4 derece arası ısı kaybı yaşandığı için yemekler uzun süre sıcak bir şekilde kalabiliyor. Bu durum da yemeklerin bozulma riskini en aza indiriyor ve taşımalı yemekçilikte en büyük risk olan taşıma işini güvenli bir hale getiriyor. Termobox ile dışı etkilerden korunarak hijyenik ve kaliteli koşullarda müşterinin beğenisine sunulan bu hizmet, bünyesinde yemek üretme imkânı olmayan firma ve işletmeler için büyük kolaylık sağlıyor.

Taşımalı yemek hizmetinin en büyük faydası ise; hijyenik koşullarda, besin ve kalori değerleri gıda mühendisleri tarafından denetlenerek, usta aşçıların elinden çıkan lezzetlere hızlı bir şekilde ulaşabilmek.

Besler lezzetleri ve verdiği hizmetlerle ilgili bilgi almak için Besler Catering’i arayabilir veya http://beslercatering.com/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.