Anasayfa Medya Haberler Besler Catering, lezzetten taviz vermeden yerinde üretiyor!
Besler Catering, lezzetten taviz vermeden yerinde üretiyor!

Besler Catering, lezzetten taviz vermeden yerinde üretiyor!

Besler Catering ve Yemekçilik, kurum ve kuruluşların yemek ihtiyacının karşılanması konusunda yerinde üretim yaparak enfes Besler lezzetlerini tat kaybı yaşamadan müşterilerine sunuyor.

Adana’da çok sayıda firmanın yemek, brunch ve organizasyonlarında catering hizmetini karşılayan Besler Yemekçilik, talepler doğrultusunda teknolojik donanımlarla güçlendirdiği mutfaklarda uzman ekibiyle birlikte yerinde üretim yaparak enfes lezzetlerini müşterileri ile buluşturuyor. Böylece firmaların yemek konusunda personel temini, maliyet araştırması, sağlıklı ve taze malzeme temini gibi kaygılarını üzerinden alarak uygun maliyetlerde, sağlıklı ve lezzetli çözümler sunuyor. Tabldot yemek üretimi anlayışının ötesine geçen Besler, yerinde yemek çözümleri sunularak sizleri ve çalışanlarınızı mutlu ediyor, performanslarınıza olumlu katkı sağlıyor.

YERİNDE ÜRETİMİN FAYDALARI

  • Çalışanlar gıda mühendislerinin denetiminde usta aşçılar elinden sıcak ve sağlıklı yemeklere kavuşur.
  • Fastfood alışkanlıklarının önüne geçerek çalışanların sağlığını korur.
  • Yemeklerde lezzet standardı sağlanır ve herkes aynı lezzeti tadar.
  • Yerinde üretimin kurum veya kuruluşlar tarafından tercih edilmesinin pek çok yönden avantajı vardır. Yerinde üretim; öğlen arası, yemek molası gibi vakitlerde hem çalışanların dağılmasını önleyerek hem de çalışanlar arasında iletişimi artırarak moral ve motivasyonu artırarak performans verimliliğine olumlu etki eder.

Besler Yemekçilik lezzetlerinden faydalanmak için firmamızı arayabilir veya http://beslercatering.com/ internet adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.