Anasayfa Medya Haberler Besler, Enfes Lezzetlerini Tat Kaybı Yaşamadan Ulaştırıyor
Besler, Enfes Lezzetlerini Tat Kaybı Yaşamadan Ulaştırıyor

Besler, Enfes Lezzetlerini Tat Kaybı Yaşamadan Ulaştırıyor

Mersin’den Osmaniye’ye kadar toplu yemek hizmeti veren Besler Catering, enfes lezzetlerini tat kaybı yaşamadan müşterilerine ulaştırıyor.

Toplu yemek üretimini teknolojik altyapısı ile standart hale getiren Besler, bu seviyeyi korumak için hizmet kalitesini yükseltecek tüm yenilik ve yatırımlara pozitif bakıyor.

Yerinde yemek hizmeti ve kaliteli taşıma yemek hizmeti vererek müşterilerini enfes lezzetlerle buluşturan Besler, tat kaybının önüne geçmek için de her türlü önlemini alıyor. Tat kaybının özellikle taşımalı yemekçilikte yaşandığı bilinciyle hareket eden Besler, usta aşçılarının ellerinde lezzet bulunan menülerini ısı ve lezzet kaybı yaşanmaması için izole edilmiş termoboxlar ile müşterilerine ulaştırılıyor. Yemeklerin bozulma riskini en aza indirerek taşımalı yemekçilikte en büyük risk olan taşıma işini güvenli hale getiren Besler, içerisi epoksi materyaller ile kaplanmış son model araçlarla lezzetlerini hızlı bir şekilde taze ve sıcak olarak firma ve işletmelere ulaştırıyor.

Besler Yemekçilik lezzetlerinden faydalanmak için firmamızı arayabilir veya beslercatering.com.tr/iletisim adresinden bizlere ulaşabilir, enfes yemek tariflerine beslercatering.com.tr/yemek-tarifleri adresinden ulaşabilirsiniz.