Anasayfa Medya Haberler Besler Catering Menüleri, Gıda Mühendisi Denetiminde Lezzetlenir
Besler Catering Menüleri, Gıda Mühendisi Denetiminde Lezzetlenir

Besler Catering Menüleri, Gıda Mühendisi Denetiminde Lezzetlenir

Besler Catering lezzetleri, gıda temininden yemek servisine kadar bütün süreçte gıda mühendisleri denetiminde tüketicilere ulaştırılıyor.

Adana’daki catering firmalarından biri olan Besler Catering, en lezzetli menülerini gıda mühendisleri denetiminde oluşturarak en sağlıklı yemekleri müşterilerine sunuyor. Besler Catering bünyesinde çalışan mühendisler, gıdaların uygun bir şekilde üretiminden paketlenmesine, nakledilmesinden hijyen gerekliliklerinin sağlanmasına kadarki bütün süreci gözetim altında tutarak en kaliteli ve sağlıklı ürünün ortaya çıkarılmasını sağlıyor.

Besler Catering’de Kanserojen Maddeler Yemeklere Ulaşamaz

Yemekte kullanılan kızartma yağlarındaki polar madde düzeyini ilgili cihazlarla tespit edip kanserojen maddelerin yemeğe ulaşmasını engelleyen Besler mühendisleri, sık ve gerekli yağ değişim kararlarını alarak tüketicinin sağlığını korur. Kontrollerini asla ihmal etmeyen mühendisler, gıda numunelerini de test ederek en sağlıklı gıdanın yemeklerde tüketilmesini sağlar. Yemekler içerisindeki katkı maddelerinin kullanımını her zaman denetleyen mühendisler, yemeklerin en sağlıklı bir şekilde lezzetlenmesi için bütün takip ve kontrolleri en hassas bir şekilde yaparak her türlü tedbiri alır.

Beslerde, Besler Lezzetleri En Hijyenik Ortamda Üretilir

Ortam, alet ve ekipman temizliği ile dezenfeksiyonunu sağlayan Besler mühendisleri, personel temizliğini de denetim altında tutar.

Soğuk depolama ve yiyecek hazırlama aşamalarındaki sıcaklıkları kontrol altında tutan Besler Catering gıda mühendisleri, ilgili resmi şartların ve dokümantasyonun sağlanmasını da yürüterek her konuda yasal zemini hazırlar.